Mokinių pasiekimai

Jaunųjų vertėjų sėkmė konkurse „Tavo žvilgsnis“

Džiaugiamės mokinių, kurie dalyvavo 2021 metų projekte „Tavo žvilgsnis“, sėkme. Šiame konkurse gali dalyvauti 4–12 klasių moksleiviai, pasirinkę versti vieną iš šešių tekstų iš anglų, rusų arba vokiečių kalbų į lietuvių kalbą.

Sveikiname šių metų VKIF fondo rengiamo vertimų projekto „Tavo žvilgsnis“ jaunuosius vertėjus-diplomantus:

Ugnė Žemaitytė (vertimas iš anglų kalbos)

Liepa Gruzdytė (vertimas iš anglų kalbos)

Nojus Grigonis (vertimas iš anglų kalbos)

Akvilė Graužlytė (vertimas iš anglų kalbos)

Austėja Akinskaitė (vertimas iš anglų kalbos)

Urtė Cicėnaitė (vertimas iš vokiečių kalbos)

Monika Toptyginaitė (vertimas iš vokiečių kalbos)

Kajus Meidus (vertimas iš vokiečių kalbos)

Linas Martinkėnas (vertimas iš vokiečių kalbos)

Teresė Austėja Kazinec (vertimas iš rusų kalbos)

Kamila Einikytė (vertimas iš rusų kalbos)

Mokinius konkursui parengė anglų kalbos mokytoja metodininkė Ingrida Labuckienė, rusų kalbos vyresnioji mokytoja Nadiežda Stefanskaja, anglų ir vokiečių kalbų vyresnioji mokytoja Jurgita Raketienė

Jurgita Raketienė, anglų ir vokiečių kalbų vyresnioji mokytoja

Paskelbti edukacinio konkurso „Olympis 2021 - Pavasario sesija“ rezultatai. Mūsų gimnazijos mokinių rezultatus galite pamatyti čia.

„Olympis 2021 - Pavasario sesija“ rezultatai

Balandžio 29 d. mūsų mokyklos dešimtokų komanda „Etatiniai iš Vidiškių“ kartu su mokyklos socialine pedagoge Jurgita Rekašiene, dalyvavo teisinių žinių konkurse „Temidė“. Šis konkursas nuolat stebina originalumu ir užduočių neįprastumu.

Balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena. Ta proga Ignalinos policijos bendruomenė organizavo konkursą „Kas man yra saugus eismas?“ ir kvietė mokinius susimąstyti apie žmogiškąsias vertybes: gyvybę, sveikatą, atsakomybę už savo elgesį kelyje.

Vasario-kovo mėnesį dauguma mūsų gimnazijos pirmokų dalyvavo respublikiniame pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Širdelėje laisva Lietuva“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės 30-mečiui pažymėti.

Šiais metais Lietuvoje vyko jau dvidešimt šeštasis tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2021“ nuotoliniu būdu.