Renginiai / Galerija

Kalėdiniai skaitymai

     Gražiuoju prieššventiniu metu, gruodžio mėnesį, gimnazijoje vyko ,,Kalėdiniai skaitymai“. Pradinių ir penktos klasių mokiniai skaitė pasakas ir istorijas. Didis gėris turėti mokinius, kuriems knyga, skaitymas – vertybė. Kalėdinių skaitymų tikslas – kūrybiškumo skatinimas, vaizduotės ir atminties lavinimas, gražus ir šiltas tarpusavio bendravimas, teigiamų emocijų puoselėjimas. Skaitėme balsu, nes taip skatinome vieni kitus dažniau paimti į rankas knygą, patiems paskaityti ir taip pajusti aplink tvyrančią stebuklingą Kalėdų dvasią ir skaitymo džiaugsmą. Juk išminties lobiai neperkami – jie ugdomi su meile ir knyga.

Vitalija Medzevičienė, bibliotekininkė
Ankstesni įrašai


     Pradinių klasių mokiniams gruodžio 20 diena buvo įsimintina ir kvepianti Kalėdomis. Į gimnaziją atvyko „Drakoniuko“ teatras su nuotaikinga kalėdine programa. Mokiniai žiūrėjo šiltą ir linksmą pasakojimą apie siuvėją, kuris turėjo stebuklingą adatą. 

     Taip taip, būtent taip! Čia galite pajusti magijos ir burtų galias, sklindančias iš ugnies taurės, važiuodami Hogvartso ekspresu sutikti paslaptingąją pelėdą ir net pati Harį Poterį, rasti dovanų po kalėdinėmis eglutėmis ir užsukti į tikrų tikriausią paslapčių kambarį. Bet apie viską nuo pradžių...

     Gruodžio 1 d. – Pasaulinė AIDS diena, minima nuo 1988 metų, o Lietuvoje pradėta minėti nuo 1991 metų. Pasaulyje gyvena 37,9 mln. žmonių, užsikrėtusių ŽIV (žmogaus imunodeficito virusu), todėl be galo svarbu skleisti informaciją apie šį virusą, kuris sukelia nepagydomą ligą – AIDS – ir sustiprinti visuomenės budrumą.

     Lapkričio 12 d. mes, I klasės mokiniai, kartu su mokytoja Joana Garnevičiene informatikos ir fizikos mokytis vykome į Atradimų erdvę, kuri yra Ignalinos viešojoje bibliotekoje. Čia susipažinome su „LEGO Mindstorms Education EV3“ konstruktoriumi, stebėjome pristatomuosius robotikos pradmenų filmukus. 

     Atskubėjęs ruduo dovanoja daug nuostabių rudens gėrybių. Kaip ir kasmet, gimnazijos pradinukai prieš rudens atostogas surengė parodėlę. Parodos tikslas – skatinti vaikų kūrybiškumą, bendraujant su šeimos nariais.