Mokinių pasiekimai

Edukacinių konkursų „Olympis 2021 - Pavasario sesija“ rezultatai

Balandžio 29 d. mūsų mokyklos dešimtokų komanda „Etatiniai iš Vidiškių“ kartu su mokyklos socialine pedagoge Jurgita Rekašiene, dalyvavo teisinių žinių konkurse „Temidė“. Šis konkursas nuolat stebina originalumu ir užduočių neįprastumu.

Balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena. Ta proga Ignalinos policijos bendruomenė organizavo konkursą „Kas man yra saugus eismas?“ ir kvietė mokinius susimąstyti apie žmogiškąsias vertybes: gyvybę, sveikatą, atsakomybę už savo elgesį kelyje.

Vasario-kovo mėnesį dauguma mūsų gimnazijos pirmokų dalyvavo respublikiniame pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Širdelėje laisva Lietuva“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės 30-mečiui pažymėti.

Šiais metais Lietuvoje vyko jau dvidešimt šeštasis tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2021“ nuotoliniu būdu.

Pirmadienį, balandžio 12 dieną, nuotoliniu būdu vyko  respublikinis jaunųjų filologų konkursas, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos II kl. mokinė Skaistė Meškelaitė. Poezijos sekcijai buvo pateiktas  Skaistės  darbas „Pati sau“.