Mokinių pasiekimai

Edukacinių konkursų „Olympis 2021 - Rudens sesija“ rezultatai

Paskelbti edukacinio konkurso „Olympis 2021 - Rudens sesija“ rezultatai. Mūsų gimnazijos mokinių rezultatus galite pamatyti čia. „Olympis 2021 - Rudens sesija“ rezultatai

Gruodžio 16 d. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijoje sporto salėje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5–6 klasių mergaičių ir berniukų kvadrato varžybos. Jose dalyvavo Česlovo Kudabos ir mūsų gimnazijos mokinių komandos.

Gruodžio 14 d. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos sporto salėje vyko rajono mokyklų 3–4 klasių mokinių kvadrato varžybos. Jose dalyvavo dvi Česlovo Kudabos gimnazijos komandos, komanda iš Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos ir mūsų gimnazijos pradinukų komanda.

Prieš rudens atostogas vyko rajoninis 3–4 klasių mokinių dailyraščio konkursas „Dailyraščio meistras“. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, estetiško ir aiškaus rašto įgūdžius.

Šių metų spalio 16 dieną Maironio lietuvių literatūros muziejuje  vyko tradicinis Respublikinis moksleivių skaitovų konkursas, kuriame pirmą kartą dalyvavo ir mūsų gimnazijos III klasės mokinys Linas Martinkėnas.

Spalio 6 dieną Ignalinos miesto estradoje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių kroso varžybos, kuriose mūsų gimnazijos mokiniai savo amžiaus grupėse iškovojo 6 medalius:

Šiemet jau 19-tą kartą talentingi, kūrybingi ir pažangūs šalies 1–12 klasių moksleiviai buvo kviečiami dalyvauti konkurse „Lietuvos Maximalisto“ stipendijai gauti. Moksleiviai vertinti šiose kategorijose: mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologijos, inovacijų ir nuolatinio pažangumo. Tapti „Lietuvos Maximalistu“ kandidatavo daugiau nei 600 talentingų Lietuvos vaikų.

Šiais metais 21-ame nacionaliniame  mokinių konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ dalyvavo 768 mokiniai iš Lietuvos ir lietuviškų mokyklų užsienyje.

Birželio 11 d. įvyko jau šeštus metus Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos drauge su Vilniaus universiteto Istorijos fakultetu ir Kultūros ministerija organizuojamo nacionalinio mokinių konkurso „Praeities stiprybė – dabarčiai“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonija.

Balandžio-gegužės mėn. nuotoliniu būdu vyko mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai, respublikinės varžytuvės „Tarmių lobynai“. Konkursui buvo atsiųsti 142 vaizdo įrašai su mokinių pasirodymais.