Geriausiai tvarkomų mokyklų aplinkos konkurse – II vieta

Kasmet vertinimo komisija neblogai įvertina gimnazijos aplinką. Džiugu, kad šiemet gimnazija įvertinta II vieta rajone. Tai visos gimnazijos bendruomenės ilgamečio darbo rezultatas, o ypač šiltų padėkos žodžių nusipelno kiemsargė Violeta Šuminaitė už kasdienę aplinkos priežiūrą ir aplinkos tvarkymo darbo grupė už idėjas ir kūrybišką jų įgyvendinimą.

Organizacija „Gelbėkit vaikus“ kvietė visas Lietuvos mokyklas dalyvauti solidarumo bėgime JUNKIS/BĖK/PADĖK. Mokiniai buvo skatinami bėgti solidarumo kilometrus ir paremti vargstančius Lietuvos ir Zambijos vaikus.

Ne pirmą rudenį Paliesiaus dvaras mokinius pakviečia į muzikinę programą.

Projekto ,,Nebijok kalbėti“ iniciatorė Daiva Žeimytė kartu su Švietimo ir mokslo ministerija rugsėjo 9 dieną paskelbė diena prieš patyčias.

Rugsėjo 8 d. aštuntokai dalyvavo tarptautiniame renginyje apie informacines technologijas bei verslumą SWITCH Vilniuje.

Rugsėjo 9 d. IV klasės mokiniai dailės mokėsi netradiciškai. Mums pasitaikė reta proga stebėti unikalų kūrinį „Tautiška giesmė“.