Pareigos: specialusis pedagogas – 0,75 etato, logopedas – 0,5 etato.

Darbo vieta: Ignalinos g. 1A, Vidiškių k., Ignalinos r. sav.

Darbo sutarties rūšis: Neterminuota darbo sutartis.

Reikalavimai:

• įgytas specialusis pedagoginis aukštasis išsilavinimas;
  • gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti su specialiųjų poreikių turinčiais mokiniais ir jų tėvais (globėjais);
  • IKT naudojimas ir taikymas profesinėje veikloje;
  • gebėjimas dirbti komandoje.

Palaikykime mūsų šauniuosius trečiokus gimnazistus!

Prabalsuoti galite paspaudę ant šios nuorodos.

Balsavimo nuoroda

Gimnazijos direktorės sveikinimas artėjančių švenčių proga

Artėjant gražiausioms metų šventėms, kai kiekvienas iš mūsų gyvena Kalėdų stebuklo laukimu, Vidiškių gimnazijos erdves papuošė 6, 7 ir II, III klasių mokinių kūrybinių darbų paroda ,,Nuo rudens iki Kalėdų“.

ADVENTAS dažniausiai būna dovanų pakavimo, ruošimosi šventėms, priešventinių susitikimų su draugais metas. Tai nieko blogo. Dovanų ruošimas ir teikimas mums primena DOVANOTĄJĮ, kurio gimtadienį per šventas Kalėdas švęsime.

Nežinai, ką parašyti draugui ar artimajam Kalėdų proga, neturi jokių minčių, o visi gražūs žodžiai kažkur išsibarstė?

Ignalinos rajono savivaldybės administracija antrus metus organizavo kalėdinės puošybos konkursą ir kvietė jame dalyvauti rajono įmones, įstaigas, gyventojus. Konkursas skirtas skatinti bendruomeniškumą, kūrybiškumą, bendromis pastangomis puošti aplinką ir kurti šventinę nuotaiką.

Ignalinos rajono savivaldybės administracija kasmet rengia Jaunųjų talentų konkursą. Šiais metais irgi išrinkti ir apdovanoti nugalėtojai, labiausiai pasižymėję 2020-2021  mokslo metais intelektualinėje, kūrybinėje, meninėje veikloje.

Gruodžio 16 dieną gimnaziją pasiekė tikrai maloni žinia – gimnazijos vardu teikta paraiška Švietimo mainų paramos fondui trumpalaikių bendrojo ugdymo srities mobilumo projektų (KA122-SCH) programai buvo įvertinta palankiai ir projektas „Tarpkultūrinės partnerystės plėtimas“ gavo dotaciją (8040,00 eurų) jo įgyvendinimui.

Kviečiame visus – mokinius, tėvelius, mokytojus, mokyklos darbuotojus – rašyti šventinius sveikinimus vienas kitam ir naudotis pašto paslaugomis.