Mokinių pasiekimai

Savivaldybės etapo rusų kalbos olimpiadoje iškovotos prizinės vietos

Vasario 11 dieną įvyko savivaldybės etapo 10-11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiada nuotoliniu būdu. Mokiniai atliko testą ir rašymo užduotį. Olimpiados tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi rusų kultūra, rusų kalba, jos vieta tarp kitų Europos kalbų, grožine rusų literatūra, skatinti mokinių, besimokančių rusų, lietuvių ir lenkų mokyklose, norą pažinti vieniems kitus, bendrauti. Olimpiadoje II vietą užėmė Elzė Trubilaitė, III vietą – Erika Peciulevičiūtė, abi mokines moko mokytoja Nadiežda Stefanskaja. Sveikiname!

Jau kelinti metai gimnazijos moksleiviai dalyvauja europarlamentaro Bronio Ropės organizuojamame konkurse. Šiais metais konkurso dalyviai buvo kviečiami sukurti kūrybinį darbą, kuris iliustruotų požiūrį į ekologiją, atskleistų ekologines žinias ir atsakytų į klausimą „Kas man yra ekologija?“.

Vasario 2 dieną vyko savivaldybės etapo lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada 9 – 12 klasių mokiniams nuotoliniu būdu. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi lietuvių kalba, literatūra, kultūra, mokytis taisyklingai ir raiškiai reikšti mintis žodžiu bei raštu, sudaryti galimybes tobulėti filologijai gabiems vaikams.

Sausio 14 dieną vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada olimpiada nuotoliniu būdu. Mokiniai užduotis matė ir jas sprendė MOODLE platformoje. Olimpiados dalyvių darbai buvo taisomi automatiškai. Olimpiadoje dalyvavo 22 mokiniai iš 4 rajono mokyklų.

Sausio 21 dieną vyko savivaldybės etapo fizikos olimpiada 9 – 12 klasių mokiniams nuotoliniu būdu. Olimpiadoje dalyvavo 16 mokinių iš 3 rajono gimnazijų. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi fizika, gilinti ir plėsti šio mokslo žinias, mokinių mokslinį kritinį mąstymą, grindžiamą tvirtomis gamtos mokslo žiniomis, tobulinti eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus.

Sausio 15 dieną įvyko savivaldybės etapo 9 – 12 klasių mokinių matematikos olimpiada nuotoliniu būdu. Dalyvavo 25 mokiniai iš trijų rajono gimnazijų.