Apgintai laisvei – 30 metų

Seimo narė Irena Haase, ragindama paminėti kruvinųjų Sausio 13-tosios įvykių trisdešimtmetį, paskelbė rašinių konkursą  „Laisvės karta sako jiems AČIŪ“. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos II klasės mokinys Linas Martinkėnas (mokytoja Neringa Mudėnienė).

Seimo narė teigė, kad visi mokinių atsiųsti darbai yra nuostabūs, šilti ir svarbiausia – turi labai gilią prasmę. Visi dalyvavę mokiniai ir jiems padėję mokytojai gavo Lietuvos Respublikos Seimo narės Irenos Haase padėkas.

Neringa Mudėnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

Virtualią gimnazijos mokinių parodą galite pamatyti čia.

Susipažinti su projektais, kuriuose gimnazija dalyvavo 2020 m. galite čia Ankstesnių metų projektų sąrašą galite peržiūrėti čia

EIS - jaunų žmonių startuolis, kurio tikslas padėti jauniems žmonėms rasti savo gyvenimo sritį ir joje realizuotis - išspręsti „nežinojimo“ problemą.

Potvarkis

Akcija „Padėkime paukščiams išgyventi žiemą“ suskaičiavo paskutines sekundes, ši akcija baigėsi, bet pažadame, kad jų dar tikrai bus.