Mokinių pasiekimai

Pergalė zoninėse kvadrato varžybose

Šią teisę jie iškovojo lapkričio 17 dieną nugalėję Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos komandą. Kitą dieną mūsų gimnazijos berniukai: Raimondas Juchnevič, Gintautas Ramanauskas, Tauras Jokūbas Rakštelis, Daniel Novickij, Arijus Ašurovas, Tomas Baubinas, Vytenis Butkūnas, Deividas Dovidov, Dieter Matthias Unger, Pijus Kardelis, Rokas Ervinas Česūnas, nuvykę į Molėtų sporto centro salę, susitiko su Molėtų r. Alantos gimnazijos berniukais ir nugalėjo juos rezultatu 2:0 bei iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tarpzoninėse kvadrato varžybose, kurios vyks jau kitų metų sausio 28 dieną. Linkime sėkmės!

Gintaras Gruodis, kūno kultūros mokytojas metodininkas

Ankstesni įrašai

Spalio 4 dieną Ignalinoje vyko rajono mokinių kroso varžybos, kuriose dalyvavo ir su kitų rajono mokyklų moksleiviais rungtyniavo būrys mūsų gimnazijos bėgikų. 7-8 klasių berniukų grupėje puikų rezultatą pasiekė aštuntokas Povilas Trubila, jis laimėjo sidabro medalį, 5-6 klasių berniukų grupėje šeštokas Raimondas Juchnevič iškovojo bronzos medalį, I klasės mokinė Sabina Slabadaitė irgi iškovojo bronzos medalį. Kiti mūsų gimnazijos mokiniai taip pat pasiekė gerų rezultatų – daugelis buvo labai arti prizinių vietų. Sveikiname sportininkus!