Savivaldybės dovana pirmokams!

Šiais mokslo metais savivaldybė visiems pirmokams dovanos mokyklinių reikmenų krepšelius.

Nr.

Prekės pavadinimas

Prekės aprašymas

2.1.

Pieštukas, padrožtas, HB

Pieštukas, medinis korpusas, padrožtas, grafitas HB kietumo.

2.2.

Spalvoti pieštukai

Aukštos kokybės spalvoti pieštukai, lengvai padrožiami. Pakuotėje ne mažiau kaip 10 vnt. skirtingų spalvų pieštukų.

2.3.

Trintukas

Trintukas, ne mažesnis kaip 35 x 14 x 8 mm matmenų

2.4.

Aplankalai sąsiuviniams A5 formato

Aplankalai sąsiuviniams, A5 formato, pakuotėje ne mažiau kaip 10 vnt.

2.5.

Flomasteriai

Skirtingų spalvų flomasteriai skirti piešimui, braižymui, rašymui ant popieriaus. Rinkinyje ne mažiau kaip 10 skirtingų spalvų.

2.6.

Akvarelė

Akvarelė. Rinkinyje ne mažiau kaip 10 skirtingų spalvų. Spalvos lengvai maišosi tarpusavyje. Į komplektą teptukai neįeina.

2.7.

Dvipusis spalvotas kartonas, A4

Dvipusis spalvotas kartonas, A4 formato, rinkinyje ne mažiau kai  8 lapai. Popieriaus gramatūra ne mažesnė kaip 190 g/m²

2.8.

Spalvotas popierius, dvipusis

Spalvotas popierius, dvipusis, rinkinyje ne mažiau kaip  8 lapai. Popieriaus gramatūra ne mažesnė kaip 80 g/m²

2.9.

Sąsiuvinis  12 lapų, 1 klasei, langeliais

Sąsiuvinis 1 klasei, langeliais, A5 formato, 12 lapų, vidinių lapų gramatūra 80 gsm.

2.10.

Sąsiuvinis 12 lapų, 1 klasei, linija

Sąsiuvinis 1 klasei, linijomis, A5 formato, 12 lapų, vidinių lapų gramatūra 80 gsm.

2.11.

Dvigubas drožtukas su konteineriu

Dvigubas drožtukas su konteineriu - talpa drožlėms

2.12.

Teptukų rinkinys

Teptukų rinkinys. Pakuotėje ne mažiau kaip 3 vnt. skirtingų dydžių teptukų.

2.13.

Liniuotė

Liniuotė, skaidri,  ne mažiau kaip 20 cm ilgio

2.14.

Pieštukiniai klijai

Pieštukiniai klijai - popieriaus ir kartono gaminiams klijuoti. Ne mažiau kaip 8 g talpos.

2.15.

Klijai PVA

Klijai PVA, ne mažiau kaip 120 ml talpos.  Skysti. Puikiai tinka popieriui ir kartonui klijuoti.

2.16.

Vaikiškos žirklės

Vaikiškos žirklės, ne mažiau kaip 13 cm ilgio. Bukos, su plastmasine rankena.

2.17.

Piešimo albumas akvarelei

Piešimo albumas akvarelei, A4 formato , albume ne mažiau kaip 10 lapų. Popieriaus gramatūra ne mažesnė kaip 210 g/m²

2.18.

Plunksnakotis

Plunksnakotis su nerūdijančio plieno plunksna bei plastikiniu korpusu. Tinkamos standartinės  rašalo kapsulės.

2.19.

Trumpos rašalo kapsulės, mėlyna spalva

Trumpos rašalo kapsulės, mėlynos spalvos, 6 vnt.

2.20.

Šviesą atspindintis pakabukas

Šviesą atspindintis atšvaitas - pakabukas, pagamintas iš PVC plastiko.

Dūdelė

Muzikinis instrumentas

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

Ir vėl auksiniai rudens lapai moja kviesdami pradėti naujus Mokslo ir žinių metus, kurių prasmė slypi amžių išmintyje: „ką išmoksi, ant pečių nenešiosi“, „ne turtai, ne jėga, o tik žinios ir gebėjimai žmogų daro didį“. Todėl Rugsėjo skambučiui kviečiant į klases, noriu palinkėti, kad visus metus kiekvieną gimnazijos bendruomenės narį lydėtų didžiulis noras kantriai siekti užsibrėžtų tikslų mokslo, pažinimo, augimo ir tobulėjimo kelyje. Sėkmės naujais Mokslo metais!

Rugsėjo 1-ąją visi laukiami:

• 9 valandą šv. Mišiose Vidiškių bažnyčioje;
  • 10 valandą renginyje gimnazijos kiemelyje.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

Ignalinos r. Vidiškių gimnazijoje prasideda mokinių, norinčių gimnazijoje mokytis nuo 2021 m. rugsėjo 1 dienos, priėmimas. Dokumentai priimami gimnazijos raštinėje iki 2021 m. rugpjūčio 31 dienos darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val. (penktadieniais iki 15.45 val., pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.).

Kažkam sparčiais žingsniais, kažkam lėtais žingsneliais atėjo vasaros atostogos. Paskutinę mokslo metų dieną antrokai vyko į Aukštaitijos nacionalinio parko Gamtos mokyklėlę ir įtemptai dirbo. Pamokos čia buvo šiek tiek kitokios, bet labai informatyvios ir įdomios.

Pradinių klasių mokiniai mokslo metus baigė dalyvaudami edukacinėje programoje „Šakočio kelias iki mūsų stalo“. Edukacinė programa vyko salėje, kuri primena uolą, grąžindama mus į akmens amžiaus laikus – tada ir prasidėjo šakočio istorija.

Šiais mokslo metais  5–III klasių mokiniai dalyvavo projekte „Mūsų fizinis pajėgumas skaičių labirintuose”. Projekto tikslas - supažindinti Vidiškių gimnazijos bendruomenę su 5–IV klasių mokinių fizinio pajėgumo testų rezultatais ir statistika; pateikti rekomendacijas fizinėms ypatybėms gerinti; pagaminti prietaisus lankstumui ir pusiausvyrai vertinti.