Mokinių pasiekimai

Kvadrato varžybose - antra vieta

Gruodžio 16 d. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijoje sporto salėje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5–6 klasių mergaičių ir berniukų kvadrato varžybos. Jose dalyvavo Česlovo Kudabos ir mūsų gimnazijos mokinių komandos. Po varžybų visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis. Mūsų gimnazijos berniukai ir mergaitės laimėjo antros vietos taures. Sveikiname.

Berniukų komanda: Apyvala Domantas, Gruzdys Darius, Makoliūnas Aivaras, Padvaiskas Lukas, Romankevičius Eimantas, Garnevičius Augustas, Černiauskas Gediminas, Kaškilevičius Pijus, Čeponis Domantas.

Mergaičių komanda: Akinskaitė Raminta, Maldžiūtė Goda, Petrulėnaitė Viltė, Taluntytė Džordana, Volkovskytė Miglė, Žemaitytė Ugnė, Dovidova Kamilė, Gasperavičiūtė Živilė, Stanevičiūtė Ugnė.

Informaciją paruošė fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Gintaras Gruodis.

Gruodžio 14 d. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos sporto salėje vyko rajono mokyklų 3–4 klasių mokinių kvadrato varžybos. Jose dalyvavo dvi Česlovo Kudabos gimnazijos komandos, komanda iš Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos ir mūsų gimnazijos pradinukų komanda.

Prieš rudens atostogas vyko rajoninis 3–4 klasių mokinių dailyraščio konkursas „Dailyraščio meistras“. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, estetiško ir aiškaus rašto įgūdžius.

Šių metų spalio 16 dieną Maironio lietuvių literatūros muziejuje  vyko tradicinis Respublikinis moksleivių skaitovų konkursas, kuriame pirmą kartą dalyvavo ir mūsų gimnazijos III klasės mokinys Linas Martinkėnas.

Spalio 6 dieną Ignalinos miesto estradoje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių kroso varžybos, kuriose mūsų gimnazijos mokiniai savo amžiaus grupėse iškovojo 6 medalius:

Šiemet jau 19-tą kartą talentingi, kūrybingi ir pažangūs šalies 1–12 klasių moksleiviai buvo kviečiami dalyvauti konkurse „Lietuvos Maximalisto“ stipendijai gauti. Moksleiviai vertinti šiose kategorijose: mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologijos, inovacijų ir nuolatinio pažangumo. Tapti „Lietuvos Maximalistu“ kandidatavo daugiau nei 600 talentingų Lietuvos vaikų.