Aktualijos

Penktokų ir šeštokų kalėdinių sveikinimų parodėlė

     Nežinai, ką parašyti draugui ar artimajam Kalėdų proga, neturi jokių minčių, o visi gražūs žodžiai kažkur išsibarstė? Ne bėda. Apsilankyk 5 – 6 klasių mokinių kalėdinių sveikinimų parodėlėje, kuri įsikūrusi gimnazijos antrajame aukšte, netoli mokytojų kambario. Čia atrasi daugybę nuoširdžių palinkėjimų, sveikinimų ir net kalėdinių eilėraščių. Parodėlė veiks iki pat švenčių. Paskubėk, jeigu dar neparašei sveikinimo artimiesiems.
Ankstesni įrašai


     Ignalinos rajono savivaldybės administracija antrus metus organizavo kalėdinės puošybos konkursą ir kvietė jame dalyvauti rajono įmones, įstaigas, gyventojus. Konkursas skirtas skatinti bendruomeniškumą, kūrybiškumą, bendromis pastangomis puošti aplinką ir kurti šventinę nuotaiką.

     Ignalinos rajono savivaldybės administracija kasmet rengia Jaunųjų talentų konkursą. Šiais metais irgi išrinkti ir apdovanoti nugalėtojai, labiausiai pasižymėję 2020-2021  mokslo metais intelektualinėje, kūrybinėje, meninėje veikloje.

     Gruodžio 16 dieną gimnaziją pasiekė tikrai maloni žinia – gimnazijos vardu teikta paraiška Švietimo mainų paramos fondui trumpalaikių bendrojo ugdymo srities mobilumo projektų (KA122-SCH) programai buvo įvertinta palankiai ir projektas „Tarpkultūrinės partnerystės plėtimas“ gavo dotaciją (8040,00 eurų) jo įgyvendinimui.

     Kviečiame visus – mokinius, tėvelius, mokytojus, mokyklos darbuotojus – rašyti šventinius sveikinimus vienas kitam ir naudotis pašto paslaugomis.

     Nuo 2004 metų kasmet gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią. Tarptautinę antikorupcijos dieną inicijavo ir paskelbė Jungtinės Tautos.