Aktualijos

Kūrybinių darbų paroda „Nuo rudens iki Kalėdų“

     Artėjant gražiausioms metų šventėms, kai kiekvienas iš mūsų gyvena Kalėdų stebuklo laukimu, Vidiškių gimnazijos erdves papuošė 6, 7 ir II, III klasių mokinių kūrybinių darbų paroda ,,Nuo rudens iki Kalėdų“. Parodos akcentu tapo III klasės mokinių kalėdinėmis dekoracijomis puošti mediniai žibintai. Žvilgsnį prikausto spalvingi ir subtilus 6, 7 klasių mokinių kurti paveikslai. Gimnazijos rūsyje ilgai tūnoję sporto salės šviestuvai buvo prikelti antram gyvenimui. Pasitelkus šiek tiek kūrybiškumo ir vaizduotės, buvo pagamintos kalėdinės dekoracijos – staliukai. Šventinei nuotaikai sukurti ypač tinka iš antrinių ir gamtinių medžiagų mokinių pagamintos kalėdinės interjero puošybos detalės.

     Nuoširdžiai dėkoju visiems kūrybingiems mokiniams už šių puikių idėjų įgyvendinimą ir parodos rengimą.

Diana Gabrilavičienė, technologijų mokytoja
Ankstesni įrašai


     ADVENTAS dažniausiai būna dovanų pakavimo, ruošimosi šventėms, priešventinių susitikimų su draugais metas. Tai nieko blogo. Dovanų ruošimas ir teikimas mums primena DOVANOTĄJĮ, kurio gimtadienį per šventas Kalėdas švęsime.

     Nežinai, ką parašyti draugui ar artimajam Kalėdų proga, neturi jokių minčių, o visi gražūs žodžiai kažkur išsibarstė?

     Ignalinos rajono savivaldybės administracija antrus metus organizavo kalėdinės puošybos konkursą ir kvietė jame dalyvauti rajono įmones, įstaigas, gyventojus. Konkursas skirtas skatinti bendruomeniškumą, kūrybiškumą, bendromis pastangomis puošti aplinką ir kurti šventinę nuotaiką.

     Ignalinos rajono savivaldybės administracija kasmet rengia Jaunųjų talentų konkursą. Šiais metais irgi išrinkti ir apdovanoti nugalėtojai, labiausiai pasižymėję 2020-2021  mokslo metais intelektualinėje, kūrybinėje, meninėje veikloje.

     Gruodžio 16 dieną gimnaziją pasiekė tikrai maloni žinia – gimnazijos vardu teikta paraiška Švietimo mainų paramos fondui trumpalaikių bendrojo ugdymo srities mobilumo projektų (KA122-SCH) programai buvo įvertinta palankiai ir projektas „Tarpkultūrinės partnerystės plėtimas“ gavo dotaciją (8040,00 eurų) jo įgyvendinimui.