Aktualijos

Gimnazija dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

     Gimnazija dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto  laikotarpis – nuo 2017 m. kovo 22 d. iki 2019 m. liepos 22 d., projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001). Pagal jį Nacionalinė švietimo agentūra nupirko kompiuterinę įrangą ir internetinį ryšį, reikalingą ugdymo procesui organizuoti nuotoliniu būdu.

     Šį projektą remia Europos Sąjungos regioninės plėtros fondas

Turto pavadinimas

Kiekis vnt.

Vieneto kaina Eur su PVM

Suma Eur su PVM

Planšetinis kompiuteris „Samsung Galaxy Tab A 10.1 LTE“ (2019)

10

 

 

186,34

 

1863,40

 

Planšetinis kompiuteris „Samsung Galaxy Tab A 10.1 LTE“ (2019)

20

179,08

3581,60

Nešiojamas kompiuteris HP 250 

1

492,47

492,47
Ankstesni įrašai


     Karjeros kodas. Patarimai jaunimui: ką veikti pabaigus mokyklą?

Karjeros kodas Youtube kanalas

„Kastu International“ kviečia abiturientus į nemokamą renginį „Studentas per 20 minučių“, kuris vyks birželio 10, 11 dienomis.

Baigiasi gegužė – baigiasi ir pamokos. Nuo birželio 1 dienos gimnazijos mokiniai dalyvaus jiems pasiūlytose projektinėse veiklose.

     Gegužės mėnesį KALBA komanda kviečia jus pažinti net 13 populiariausių specialybių, kurias pristatys įvairiausių užsienio aukštųjų mokyklų atstovai! Dar nesi apsisprendęs dėl studijų programos arba nori patikrinti savo sprendimą? Dabar tam puikus laikas!

     Šiuolaikinis ir atviras naujovėms bei iššūkiams mokytojas yra tas, kuris skatina mokinius ieškoti kultūriškai skirtingų elementų sąsajų, ugdo mokinių poreikį domėtis ir pažinti kitų kultūrų žmones bei tokiu būdu geriau suvokti ir vertinti savo kultūrinį identitetą.

IV kl. mokinių gegužės, birželio mėn. konsultacijų grafikas,

Konsultacijų grafikas IV kl.

Dūkšto skyriaus konsultacijų grafikas