Gražiuoju prieššventiniu metu, gruodžio mėnesį, gimnazijoje vyko ,,Kalėdiniai skaitymai“. Pradinių ir penktos klasių mokiniai skaitė pasakas ir istorijas. Didis gėris turėti mokinius, kuriems knyga, skaitymas – vertybė.

Pradinių klasių mokiniams gruodžio 20 diena buvo įsimintina ir kvepianti Kalėdomis. Į gimnaziją atvyko „Drakoniuko“ teatras su nuotaikinga kalėdine programa. Mokiniai žiūrėjo šiltą ir linksmą pasakojimą apie siuvėją, kuris turėjo stebuklingą adatą.

Taip taip, būtent taip! Čia galite pajusti magijos ir burtų galias, sklindančias iš ugnies taurės, važiuodami Hogvartso ekspresu sutikti paslaptingąją pelėdą ir net pati Harį Poterį, rasti dovanų po kalėdinėmis eglutėmis ir užsukti į tikrų tikriausią paslapčių kambarį. Bet apie viską nuo pradžių...

Gruodžio 1 d. – Pasaulinė AIDS diena, minima nuo 1988 metų, o Lietuvoje pradėta minėti nuo 1991 metų. Pasaulyje gyvena 37,9 mln. žmonių, užsikrėtusių ŽIV (žmogaus imunodeficito virusu), todėl be galo svarbu skleisti informaciją apie šį virusą, kuris sukelia nepagydomą ligą – AIDS – ir sustiprinti visuomenės budrumą.

Lapkričio 12 d. mes, I klasės mokiniai, kartu su mokytoja Joana Garnevičiene informatikos ir fizikos mokytis vykome į Atradimų erdvę, kuri yra Ignalinos viešojoje bibliotekoje. Čia susipažinome su „LEGO Mindstorms Education EV3“ konstruktoriumi, stebėjome pristatomuosius robotikos pradmenų filmukus.

Atskubėjęs ruduo dovanoja daug nuostabių rudens gėrybių. Kaip ir kasmet, gimnazijos pradinukai prieš rudens atostogas surengė parodėlę. Parodos tikslas – skatinti vaikų kūrybiškumą, bendraujant su šeimos nariais.

Moliūgas ne tik tikrų tikriausias rudens derliaus karalius, bet ir Lietuvoje vis labiau populiarėjančios Helovino šventės simbolis. Artėjant Helovinui Vidiškių gimnazijos 6-tos klasės mokiniai svečiavosi IRKC Vidiškių padalinyje, kur vyko kūrybinės dirbtuvėlės „Helovino dekoracijos“.

Kiekvieną rudenį Vidiškių gimnazijoje vyksta I klasės gimnazistų krikštynos. Juos pagal tradiciją į gimnazijos bendruomenę priima II klasės mokiniai, kurie ir rengia krikštynas.

Drumstas kvapas rudens – į mane.

Žydi lietūs rugsėjo dugne.

Žydi „vakar“ ir žydi „rytoj“

mūsų žemėj šiltoj, suartoj.

Jau šeštą kartą mokytojos V.Medzevičienė, N.Mudėnienė, V.Maskoliūnienė subūrė Vidiškių gimnazijos mokinius ir mokytojus į tradicinį renginį  „Rudeniniai  skaitymai“. Tai poetinio žodžio šventė, spinduliuojanti šiluma, jausmais ir emocijomis.

Rugsėjo pabaigoje mūsų gimnazijoje viešėjo garsusis gamtininkas ir fotografas Marius Čepulis,  laukinėje gamtoje praleidžiantis  laisvas savo gyvenimo akimirkas.